Mārcienas muiža
The restaurant

Iegādājieties DĀVANU KARTI!  Kartes var saņemt  muižā, hotel Gutenbergs Rīgā vai elektroniski
Cena 1 viesim – 116.00 EUR  /  Cena 2 viesiem– 192.00 EUR
 

Programmā iekļauts :

SPA komplekss Jūsu iebraukšanas dienā (15:00-17:00) jau pirms vakariņām sniegs Jums siltumu un atpūtu  tumšajos mēnešos. Tad laiska atpūta, pl.18:30 vakariņas restorānā ar klusinātu klasisko mūziku, svecēm un labu vīna karti (15,00 Eur/pers.) un nakts  skaistā numurā viesnīcā. Istabas siltas, brīvs Wi-Fi, TV -11 Viasat programmas un ērtas gultas. No rīta labas brokastis, un atkal SPA siltumā - rīta baseins ar pretstraumi zemūdens masāžai. Šodien arī SPA procedūra - neticami efektīvā procedūra sejai ar prof.Nazarova biomehāniskās stimulācijas mikrogludeklīti, pīlingu un krēmu (ja izvēlieties arī masku +24,00 EUR). Vēl pastaiga mežā, kafija pirms mājupceļa, un Jūs būsiet kā garu atpūtu pavadījusi. SPA kompleksā Jums - aromātiskā  skuju  pirts elpceļiem, sauna un aukstais baseiniņš asinsritei, siena un ārstniecisko zālīšu krēsli ādas tvirtumam, sāls istaba plaušu veselībai, kontrastu duša mundrumam, baseins ar pretstraumi masāžai, atpūta burbuļvannā uz terases,zāļu tējas tase, dvieļi, peldmēteļi, čībiņas.(2 h). Ja vēlaties arī citas SPA procedūras sejai vai ķermenim, lūdzu, rezervējiet ļoti savlaicīgi pa tālr. recepcijā 26335000. 

 
 

NUMURI

KĀZAS

Sazinieties ar mums!
Lūdzu sazinieties ar mums ja radušies jautājumi vai vēlaties veikt rezervāciju!

REZERVĒT

+371 26335000

+371 64807300
hotel@marciena.eu

 

REZERVĀCIJA: KĀZAS, BANKETI, KONFERENCES:

"Mārcienas muižas" un hotel "Gutenbergs" (Rīgā) īpašniece

Mairita Solima
tālr. +371 29175000
e-pasts: mairita@gutenbergs.lv 
 

 

Follow us:

http://marciena.eu/directory_test/images/l2.png http://marciena.eu/directory_test/images/l3.png
 
http://marciena.eu/directory_test/images/Tripadvisor/tripadvisor_en_s.png
 
http://marciena.eu/directory_test/images/pasakumi/Facebook_32.png http://marciena.eu/directory_test/images/pasakumi/say1.png http://marciena.eu/directory_test/images/pasakumi/twitter_32.png http://marciena.eu/directory_test/images/pasakumi/Foursquare-32.png http://marciena.eu/directory_test/images/pasakumi/Skype-32.png

"Dārgie Mārcienas muižas viesi! Mēs ceram – Jūs sajutīsiet mīlestību, rūpes un sirsnību, ko ieliekam ik solī, gaidot Jūs! Baudiet dzīvi, esiet laimīgi un veseli! Jo dzīve ir tik skaista, cik protam to radīt"

Jūsu Mārcienas muižas komanda