Mārcienas muiža
The restaurant

Iegādājieties DĀVANU KARTI!  Kartes var saņemt  muižā, hotel Gutenbergs Rīgā vai elektroniski

 
Cena 1 viesim – 125.00 EUR  /  Cena 2 viesiem - 210.00 EUR
 

Programmā iekļauts :

Atpūta  SPA kompleksā - aromātiskā  skuju  pirts elpceļiem, sauna un aukstais baseiniņš asinsritei, siena un ārstniecisko zālīšu krēsli ādas tvirtumam, sāls istaba plaušu veselībai, kontrastu duša mundrumam, baseins ar pretstraumi masāžai, atpūta burbuļvannā uz terases ,zāļu tējas tase.(2 h).būs labs sākums jaunam skatam uz dzīvi (2 h)! Pl.19:00 Jūs gaidīs vakariņas restorānā ar klusinātu klasisko mūziku, svecēm un labu vīna karti (15,00 Eur/pers.), nakts  skaistā numurā viesnīcā, labas brokastis, rīta baseins un pastaigas mežā. Jums dāvanā arī relaksējoša ietīšanas procedūra ķermenim ar aromātiskām eļļām, kas notiek siltā segā hidrotermo vannā virs ūdens, vai sejas procedūra ar reāli redzamu efektu (izvēlētā maska par papildu maksu 24,00 eur) .

 
 
 
 
 
 
 

NUMURI

KĀZAS

Sazinieties ar mums!
Lūdzu sazinieties ar mums ja radušies jautājumi vai vēlaties veikt rezervāciju!

REZERVĒT

+371 26335000

+371 64807300
hotel@marciena.eu

 

REZERVĀCIJA: KĀZAS, BANKETI, KONFERENCES:

"Mārcienas muižas" un hotel "Gutenbergs" (Rīgā) īpašniece

Mairita Solima
tālr. +371 29175000
e-pasts: mairita@gutenbergs.lv 
 

 

Follow us:

http://marciena.eu/directory_test/images/l2.png http://marciena.eu/directory_test/images/l3.png
 
http://marciena.eu/directory_test/images/Tripadvisor/tripadvisor_en_s.png
 
http://marciena.eu/directory_test/images/pasakumi/Facebook_32.png http://marciena.eu/directory_test/images/pasakumi/say1.png http://marciena.eu/directory_test/images/pasakumi/twitter_32.png http://marciena.eu/directory_test/images/pasakumi/Foursquare-32.png http://marciena.eu/directory_test/images/pasakumi/Skype-32.png

"Dārgie Mārcienas muižas viesi! Mēs ceram – Jūs sajutīsiet mīlestību, rūpes un sirsnību, ko ieliekam ik solī, gaidot Jūs! Baudiet dzīvi, esiet laimīgi un veseli! Jo dzīve ir tik skaista, cik protam to radīt"

Jūsu Mārcienas muižas komanda