Unikālas procedūras ar biomehānisko stimulāciju – jaunums Latvijā, bet ne pasaulē

Biomehānika ir zinātne. Biomehāniskā stimulācija ir zinātniski atzīta ārstniecības metode. 

Cilvēka ķermenis sastāv no šūnām, šūnas - no molekulām un atomiem. Līdz cilvēka pilnbriedam, aptuveni 20 - 25 gadiem, mūsu organisma šūnas veidojas dabīgā cilvēka muskuļu vibrācijas (tremora) rezultātā. Pēc 25 gadiem muskuļu dabīgā vibrācija kļūst arvien vājāka, cilvēka ķermenis pārstāj augt.

Pēdējos 30 gados zinātniski ir pierādīts, ka, pamodinot garenšķiedras muskuļus ar vibrāciju, kuras frekvence precīzi atbilst mūsu jaunības muskuļu tremoram, muskuļu, nervu šūnas un locītavu saistvielas sāk augt atkal. Viens no šī atklājuma pamatlicējiem ir pasaulē plaši pazīstams zinātnieks biomehānikas zinātņu doktors profesors Vladimirs Nazarovs. Vairāk uzzināsiet angļu un vācu valodās: www.nazarovstimulation.de;www.fitnestribune.com; www.nazarov-institut.ch.un citās saistītās lapās.

Informācijai – PSRS laikos Nazarovs bija Vissavienības zinātniska institūta direktors Maskavā, „slepenais ierocis” lielā sporta un Krievijas baleta rehabilitācijā.

 Mārcienas SPA kūrortā ir 4 biomehāniskās stimulācijas aparāti: mugurai, plecu daļai un locītavām, universālais un sejai. Latvijā tie ir vienīgie ar LR Veselības ministrijas izdotu medicīnas sertifikātu un vienīgie, kur ar aparātiem strādājošos mediķus ir apmācījis un prasmes sertifikātus izsniedzis profesors Vladimirs Nazarovs pats. Tie ir analogi aparātiem, kurus izmanto Vācijas, Austrijas un Šveices prof. Nazarova vairāk nekā 60 klīnikās pasaulē. Brīdinām – diemžēl viltus „speciālistu” un līdzīgu aparātu kopijas Latvijā ir. Par to ārstniecības kvalitāti neatbildam.

 

 Procedūras ar Biomehānisko stimulāciju

 1.Sejas ādu un sejas zemādas muskuļus atjaunojošā procedūra ar biostimulācijas aparātu bez kosmētiskās maskas.

Procedūra ar tiešām reālu efektu jau pēc pirmās reizes. Ar mazu, gludu ierīci, viegli pieskaroties ādai, notiek sejas, pieres, galvas, kakla un dekoltē masāža. Vienlaikus redzes uzlabošanai, kā arī glaukomas un katarakta profilaksei notiek arī viegla acu ābolu masāža, bet dzirdes uzlabošanai - masāža ap ausu zonu. Smadzeņu asinsvadiem - arī galvas virsmas un miega artērijas masāža. Procedūra ir patīkama, jūs varat pat iemigt, vibrācija nav ar acīm saredzama, tikai dziļi izjūtama. Salīdzinot ar masāžu, ko veic kosmetologs, efekts ir reizināms ar 60! Uzlabojas sejas ovāls, paceļas uzacis, pamodinātie sejas muskuļi izlīdzina krunciņas. Jaunā seja saglabājas 3-5 dienas, straujākam efektam masāžu var veikt 2 dienas pēc kārtas, turpmāk apmēram reizi mēnesī.

Cena: 30 min. EUR 22.00

 

 2.Sejas ādu un sejas zemādas muskuļus atjaunojošā procedūra ar biostimulācijas aparātu ar kosmētisko masku (pēc izvēles).

Cena: 60 min. EUR 39.00

 

 3. Biomehāniskā procedūra visam ķermenim.

Pat 2 – 5 procedūras likvidē kāju un gūžu locītavu sāpes, atkaļķo asinsvadus un atjauno ķermeņa asinsriti. Daudzu gadu pieredze Mārcienā ļauj apgalvot, ka biostimulācija sekmīgi aktivizē organisma veselās šūnas un iedod tām vairāk spēka uzveikt audzēju šūnas. Tāpat procedūra efektīvi likvidē ielaistu celulītu, vītušu ādu, tauku „maisiņus”. Palīdz sekmīgai un straujai rehabilitācijai pēc lūzumiem un traumām jebkurā ķermeņa vietā, jo izārda rētaudu saaugumus, kas spiež uz nerviem, turklāt neatkarīgi no laika ilguma, kas pagājis pēc traumas.

Cena: 30 min. EUR 27.00

 

 4. Procedūra muguras problēmām.

Efektīvi 2 – 4 seansos likvidē osteohondrozi, pat viena seansa laikā atbrīvo stīvu, ļoti sāpošu, stresa nospriegotu sprandu. Daudzu gadu SPA centra pieredze ļauj mums apliecināt, ka biostimulācija sekmīgi ārstē traumētus muguras diskus un kakla skriemeļus. Būs nepieciešamas tikai 8 – 14 procedūras, bet tās ļaus izvairīties pat no jau plānotās muguras disku operācijas.

Cena: 15 min. EUR 17.00