Mārcienas muiža
The restaurant

SPA Sejai

 

Sejas masāža ar efektīvo biomehānisko stimulāciju. Latvijā - tikai Mārcienas SPA.

Biomehāniskās stimulācijas terapija (BMS) ir balstīta uz klīniskiem, zinātniskiem un akadēmiskiem pētījumiem par šūnas funkcijām. Biomehāniskā stimulācija ir mehāniska terapija, kas veicina muskuļu atjaunošanos. Atšķirībā no manuālajām masāžām, limfodrenāžas, osteopātijas u.c. kas balstās uz vienkāršu stimulēšanas reakcijas principu, BMS ir tūlītēja, ļoti efektīva ietekme uz muskuļu stāvokli.Terapeits strādā ar ar muskuļu ritmu, mikrocirkulāciju un vielmaiņu - reģenerācijas fizioloģiskajiem pamatelementiem. BMS ir Šveices (piem., Obercvillā), Austrijas un Vācijas (piem., Lobenšteinā), kopskaitā ap 60 lielākajos veselības centros pirms jau vairāk nekā 30 gadiem attīstīta kosmetoloģijas un ne mazāk – ķermeņa muskuļu, un locītavu glābšanas metode. Mārcienas SPA ir Latvijā vienīgais sertificētais BMS centrs. Viens no šī atklājuma pamatlicējiem ir kādreizējais rīdzinieks, biomehānikas zinātņu doktors Vladimirs Nazarovs. Iesakām uzzināt vairāk: www.nazarov-stimulation.de; www.nazarov-institut.ch un daudzās citās saistītās lapās.

Mārcienas SPA kūrortā ir 4 biomehāniskās stimulācijas aparāti: mugurai, plecu daļai un plecu locītavām, universālais aparāts un aparāts sejai. Latvijā tie ir vienīgie, kur ar aparātiem strādājošos meistarus ir apmācījis profesors Vladimirs Nazarovs pats. Tie ir analogi aparātiem, kurus izmanto Vācijas, Austrijas un Šveices klīnikās.

S1. Procedūra sejai ar prof. Nazarova biomehāniskās stimulācijas masāžu un Calmsense face cream /Gerard, Itālija/ efektīvu krēmu apsārtuma novēršanai.

Procedūra ar tiešām reālu efektu jau pēc pirmās reizes. Ar mazu, gludu vibrējošu ierīci - gandrīz kā gluda elektriskā zobu birste, viegli pieskaroties ādai, notiek sejas, pieres, galvas, kakla un dekoltē masāža. Vienlaikus redzes uzlabošanai, kā arī glaukomas un katarakta profilaksei tiek veikta arī viegla acu ābolu masāža, bet dzirdes uzlabošanai - masāža ap ausu zonu. Smadzeņu asinsvadiem - galvas virsmas un miega artērijas masāža. Procedūra ir patīkama, jūs varat pat iemigt, vibrācija nav ar acīm saredzama, tikai dziļi izjūtama. Salīdzinot ar masāžu, ko veic kosmetologa pirksti, iedarbība ir reizināma ar 60! Uzlabojas sejas ovāls, paceļas uzacis, pamodinātie sejas muskuļi izlīdzina krunciņas. Jaunā seja saglabājas 3-5 dienas, straujākam efektam masāžu var veikt 2 dienas pēc kārtas, turpmāk apmēram reizi mēnesī. Savukārt Calmsense face creamsašaurinās kapilārus un novērsīs sejas pārlieko sārtumu.

Cena: 30 min.  / 29 euro

S2. Procedūra sejai ar prof.Nazarova biomehāniskās stimulācijas masāžu un vienu no maskām: Magic Hony vai Balto mālu maska.

Procedūra ar reālu efektu jau pēc pirmās reizes. Ar mazu, gludu ierīci, viegli pieskaroties ādai, notiek sejas, pieres, galvas, kakla un dekoltē masāža. Vienlaikus redzes uzlabošanai, kā arī glaukomas un katarakta profilaksei notiek arī viegla acu ābolu masāža, bet dzirdes uzlabošanai - masāža ap ausu zonu. Smadzeņu asinsvadiem - arī galvas virsmas un miega artērijas masāža. Procedūra ir patīkama, jūs varat pat iemigt, vibrācija ir tikai viegli murrājoša. Salīdzinot ar masāžu, ko veic kosmetologs, efekts ir reizināms ar 60! Uzlabojas sejas ovāls, paceļas uzacis, pamodinātie sejas muskuļi izlīdzina krunciņas. Jaunā seja saglabājas 3-6 dienas, straujākam efektam masāžu var veikt 2 dienas pēc kārtas, turpmāk apmēram reizi mēnesī. Vēl labāks efekts būs, ja pēc masāžas izvēlēsieties kādu no maskām: magic hony maska – atgriež sejai veselīgu sārtumu, barojoša, tonizējoša jeb balto mālu maska ar augļskābēm –svaigumam, atjaunotam, veselīgam izskatam. Jūtami tonizē, sašaurina poras un atjauno ādas kompaktumu.

Cena: 60 min.  / 53 euro

S3. Procedūra vīrietim /Gerard, Itālija/ - Essential face regime with Clay-Aha mask for men - ar prof. Nazarova biomehāniskās stimulācijas masāžu.

Sejas kopšanas procedūra ar apbrīnojami iedarbīgu detoksificējošu un ādas kvalitāti atjaunojošu iedarbību, izmantojot aromaterapijas un fitoterapijas unikālas īpašības. Iedarbojas uz dziļākajiem audiem un ādu, emocionālo labsajūtu. Biomehāniskās stimulācijas viegli vibrējošā masāža, kombinēta ar manuālo, pamodinās sejas muskulatūru, uzlabos asins cirkulāciju, limfas atteci zem acīm un ap vaigiem. Tiek viegi masēti arī acu āboli un bungādiņu zona ap ausīm, un jūs pārsteigs pēkšņi uzlabojusies redze (pat par 1 burtu strīpiņu) un dzirde. Ilglaicīga, pat līdz 6 dienu iedarbība. Specifiskā augļskābes maska ar baltajiem māliem – ādas tīrībai, svaigumam, atjaunotam, veselīgam izskatam. Jūtami tonizē, sašaurina poras un atjauno ādas kompaktumu. Īpaši ieteicama personām, kas smēķē, ilgstoši atrodas pie datora vai neveselīgā vidē. Jūs pārsteigs iegūtais efekts!

Cena: 60 min.  / 53 euro

S4. Aquasense – source of skin youth - Ādas jaunības avots ar prof. Nazarova biomehāniskās stimulācijas masāžu sejai un roku masāžu pleciem.

Ar plecu zonas masāžu pirms procedūras. Ilgstošas iedarbības mitrinoša procedūra ādas lutināšanai ar vērtīgiem augu ekstraktiem un ēteriskajām eļļām, statisko grumbiņu izlīdzināšanai un lieliskai ādas kvalitātei. Biomehāniskās stimulācijas masāža kombinēta ar siltu roku masāžu, kas aktivizē sejas muskulatūru ar ilglaicīgu iedarbību. Aquasense maska pat vissausākajai ādai sniegs veldzi un jūtami uzlabos izskatu. Problemātiskas ādas gadījumā kursveida terapija nodrošina ilgstošu efektu.

Cena: 60 min.  / 53 euro

S.5. Mana saldā dzīve – My sweet life – sensoriska manuālā šokolādes masāža un maska sejai, kaklam, dekoltē. Brīnišķīgs ceļojums smaržu un sajūtu pasaulē! Viņai un viņam!

Masāža ar biomehānisko stimulāciju kopā ar profesionālu roku masāžu un masku iedarbojas izcili:

• atdzīvina sejas muskulatūru, tie pamostas un sāk darboties - salīdzinot ar kosmetologa pirkstu masāžu, biomehāniskā muskuļu stimulācija ir pat 60 reižu efetīvāka! Izlīdzinās mīmikas krunciņas, uzlabojas asnsrite, izzūd saspringtie sejas vaibsti;

• notiek limfas attece un, ja bija maisiņi zem acīm, tie pazūd vai ievērojami samazinās pat ar pirmo procedūru;

• šokolāde pabaro un padara ādu elastīgāku, novērš ādas sausumu, sniedzot tai spēka pilnu vitalitāti un kompaktumu;

• tūlītēji uzlabojas ādas tonis;

• veicina laimes hormona endorfīna izstrādāšanos un, spogulī paskatoties vien, smaids būs acīs un lūpās.

Masāžā tiek izmantoti produkti: 100% dabīga kosmētiskā mandeļu eļļa, tīrvielas šokolāde un Calmsense face cream - apsārtumu novērsošs krēms.

Ievērībai! Procedūra nav piemērota ādai ar izteiktiem izsitumiem un pinnēm.

Cena: 60 min.  / 53 euro

 

NUMURI

Sazinieties ar mums!
Lūdzu sazinieties ar mums ja radušies jautājumi vai vēlaties veikt rezervāciju!

REZERVĒT

+371 26335000

+371 64807300
hotel@marciena.eu

 

REZERVĀCIJA: KĀZAS, BANKETI, KONFERENCES:

"Mārcienas muižas" un hotel "Gutenbergs" (Rīgā) īpašniece

Mairita Solima
tālr. +371 29175000
e-pasts: mairita@gutenbergs.lv 
 

 

Follow us:

http://marciena.eu/directory_test/images/l2.png http://marciena.eu/directory_test/images/l3.png
 
http://marciena.eu/directory_test/images/Tripadvisor/tripadvisor_en_s.png
 
http://marciena.eu/directory_test/images/pasakumi/Facebook_32.png http://marciena.eu/directory_test/images/pasakumi/say1.png http://marciena.eu/directory_test/images/pasakumi/twitter_32.png http://marciena.eu/directory_test/images/pasakumi/Foursquare-32.png http://marciena.eu/directory_test/images/pasakumi/Skype-32.png

"Dārgie Mārcienas muižas viesi! Mēs ceram – Jūs sajutīsiet mīlestību, rūpes un sirsnību, ko ieliekam ik solī, gaidot Jūs! Baudiet dzīvi, esiet laimīgi un veseli! Jo dzīve ir tik skaista, cik protam to radīt"

Jūsu Mārcienas muižas komanda